Scoregasms

Scoregasms S'22

#PlayerPassing TDRush TDRecTDTacklesInterceptionsDefensive TDSacksForced Fum
3Travis Tripodi00186124001
5Scott Daniliuk001010000
13Derek Riley2000000000
18Dan Poirier0018072100
22Dan Walkley0037892000
28Jerry Brown00454381000
99Jon Anderson0062271020

Results

27 - 24

Raiders v Scoregasms

(Week Six Makeup)
0 - 28
Pennichuck

Suicide Squad v Scoregasms

(Finale)
22 - 28
Pennichuck

Rampage v Scoregasms

(Week Five)
19 - 20
Pennichuck

Scoregasms v RawTalent

(Week Five)
18 - 33
Pennichuck

Vikings v Scoregasms

(Week Four)
19 - 33
Pennichuck

Scoregasms v Raiders

(Week Three)
41 - 6
Pennichuck

ROD v Scoregasms

(Opening Day)
12 - 32
Pennichuck

Scoregasms v Pikdix

34 - 24

Event

(Week Seven)
25 - 28
Field #2

Scoregasms v Vikings

(HalloWeek Six)
33 - 39
Field #1

Scoregasms v Gunnaz

(Week Five)
19 - 27
Field #2

Scoregasms v Rampage

(Week Four)
51 - 6
Field #2

ROD v Scoregasms

(Week Four)
9:45 AM
Field #2

ROD v Scoregasms

(Week Three)
14 - 24
Field #2

Scoregasms v Suicide Squad

(Week Two)
32 - 7
Field #2

ShakeN'Bake v Scoregasms

(Opening Day)
33 - 25
Field #1

Scoregasms v Raiders

12 - 18

Scoregasms

(WEEK SEVEN)
32 - 0
Atherton Park

Rampage v Scoregasms

(WEEK SIX)
14 - 31
Atherton Park

Scoregasms v Toads

(WEEK FIVE)
18 - 38
Atherton Park

Scoregasms v ShakeN'Bake

(WEEK FOUR)
14 - 34
Atherton Park

Scoregasms v LOD

(WEEK THREE)
23 - 38
Atherton Park

Scoregasms v Vikings

(WEEK THREE)
47 - 29
Atherton Park

Raiders v Scoregasms

(Opening Week)
19 - 13
Atherton Park

Scoregasms v Flagnado

18 - 20

Event

11:20 AM

Event

9:40 AM

Event

1 - 4

Event

(Week Seven)
28 - 0

Flagnado v Scoregasms

(Week Six)
44 - 18

Scoregasms v Gunnaz

(Week Five)
34 - 39

Scoregasms v Rampage

(Week Four)
19 - 38

NE Nightmare v Scoregasms

(Week Three)
38 - 19

Raiders v Scoregasms

(Week Two)
6 - 28

Tigers v Scoregasms

(Week One)
26 - 20

Scoregasms v ShakeBake

18 - 12

Nashua Vikings

8:00 AM

Scoregasms v Raiders

15 - 14

Scoregasms v Raiders

12:00 AM

Scoregasms v Raiders

(Make Up Games)
27 - 13

Tigers v Scoregasms

(W7/FINALE)
13 - 23

Scoregasms v Carnage

(WEEK SIX)
24 - 18

Scoregasms v New Wave

(WEEK FIVE)
25 - 19

Vikings v Scoregasms

(WEEK FOUR)
20 - 13

Scoregasms v LOD

(WEEK THREE)
38 - 20

Scoregasms v Tune Squad

(WEEK TWO)
6 - 31

Scoregasms v Strokes

24 - 20

T-Money Tigers

12 - 24

New Wave

0 - 14

Scoregasms v Vinegar Strokes

11:11 AM

Scoregasms v Tune Squad

10:00 AM

Scoregasms

10:00 AM

Scoregasms

24 - 10

Scoregasms

6:13 PM

Scoregasms

TBD

Scoregasms

TBD

Scoregasms

7:34 PM

Scoregasms

(Rivalry Week/Finale)
26 - 13
Pennichuck

Scoregasms v Flagnado

(Week Six)
26 - 19

New Wave v Scoregasms

(Week Six)
25 - 13

LOD v Scoregasms

(Week Four)
27 - 19

Scoregasms v Devilz

(Week Three)
25 - 12

Scoregasms v Strokes

(Week Two)
32 - 14

Carnage v Scoregasms

(Week One)
13 - 24

Toads v Scoregasms